Yücesan Makine ®

Türkiye’nin önde gelen profil firmalarından olan YÜCESAN MAKİNE 2003 yılında İzmir'de kurulmuş olup, 15 yılı aşkın tecrübesi ve uzman kadrosuyla tüm teknolojik gelişmelerin takipçisi ve uygulayıcısıdır.
İlk kurulduğu günden bugüne kadar ürettiği makineleri Türkiye ve dünya pazarına sunan firmamız, markasını sektöründe üst sıralara taşımayı başarmıştır.

Üretiminin % 80 ‘ini ihraç eden Yücesan Makine, kendi bünyesinde yetiştirmiş olduğu personelleri ile birlikte Türkiye ve yurtdışındaki müşterilerine hizmet vermektedir.

Otomatik kepenk profilleri, Çelik kapı ve kasası profilleri, Destek sacı profilleri, Elektrik elektronik profilleri, Güneş enerjisi solar profilleri Raf ayakları ve yatay profilleri, Sigma özel çatı profilleri, Trapez sac profilleri ile özel ölçüler doğrultusunda Rollform makineleri üreten Yücesan Makine, günümüz teknolojisinde yüksek ihtiyaç ve talebi olan Tarım ve Seracılık alanında da modern sera sistemlerinin konstrüksiyon parçaları, galvanizli profilleri, galvanizli boruları, sera olukları çeşitliliği konusundaki geniş üretim konseptini müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Aralıksız devam eden ARGE çalışmaları ile siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz.

Makine Özellikleri
50

+

            İş Ortağı

46

Personel

15

+

          İhracat Ülkesi

15

+

          Yıllık TecrübeFoto Galeri
Sertifika ve Belgeler
image-1

ISO 9001:2015

image-1

ISO 10002:2014

image-1

ISO 14001:2015

image-1

CE belgesi

image-1

Yerli Malı Belgesi